Projektowanie stron internetowych

Pozycjonowanie wykonujemy dla wyszukiwarki Google, ponieważ jej udział na rynku polskim wynosi ponad 95%. Osiągając wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, zyskujesz jednocześnie wysoką pozycję w takich serwisach jak Onet czy Interia.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za aktywowanie hasła – płacisz tylko za efekty. Dzięki temu masz gwarancję, że pracujemy skutecznie. Nasi eksperci ds. SEO na bieżąco śledzą wszystkie nowości ze świata pozycjonowania, tak aby pozycjonowanym stronom zapewnić jak największą liczbę odwiedzin.

Korzyści płynące z pozycjonowania

Znajdując się na szczycie wyników wyszukiwania, ułatwiasz klientowi kontakt z firmą, zwiększają liczbę odwiedzin na stronie i zyskują szersze grono potencjalnych klientów, a co za tym idzie – także szansę na większe przychody firmy. Ponadto Twoja strona zyskuje wizerunek lidera, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna dla osób odwiedzających.

Koszty pozycjonowania

Opłata za pozycjonowanie jest miesięczną opłatą abonamentową, proporcjonalną do uzyskanych wyników.

Koszt pojedynczej frazy zależny jest od jej konkurencyjności, czyli od nakładu pracy niezbędnego do osiągnięcia żądanych pozycji.

Po podpisaniu umowy co miesiąc otrzymujesz raport, gdzie można sprawdzać, na której pozycji jest Państwa strona i ile wynosi dzienna opłata za wybraną frazę.